Zavrieť  Menu
Úvod
Kolekcie
Oblečenie
  Tričká
  Mikiny
  Šaty
  Pyžamá
  Ponožky a podkolienky
  Pančuchy, legíny a sukňolegíny
  Na hlavu
  Tepláky a nohavice
  Body
Hračky
Knihy
Z iného súdka
Bazár
O nás
Prihlásenie / Registrácia

Reklamačný poriadok

 

Ing. Zuzana Krajnáková Ratolesť so sídlom Ciglianska cesta 670/25, 971 01 Prievidza  IČO 54 340 063  zapísaná v živnostenskom registri vedenom Okresným súdom v Prievidzi, číslo registra 340-47214  

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., telefónne číslo 0948039097 

 

Ako reklamovať tovar zakúpený cez eshop (www.nasaratolest.sk)

  • V prípade, že chcete uplatniť reklamáciu, kontaktujte nás prosím:
  • mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • tel.: 0948 039 097

Reklamovaný tovar aj s faktúrou prineste alebo zašlite, prosím, na adresu Ing. Zuzana Krajnáková Ratolesť, Ciglianska cesta 670/25, 971 01 Prievidza.

 

Zákazník nemá nárok na reklamovanie vád, na ktoré už bola poskytnutá zľava a o ktorých ho predávajúci informoval pri predaji predmetného tovaru. Zákazník je povinný tovar po jeho prevzatí prehliadnuť tak, aby zistil prípadné poškodenia. V prípade nákupu cez internet, nezodpovedáme za prípadné poškodenie spôsobené dopravcom.

 

Zodpovednosť predávajúceho

 

Pri predaji tovaru predávajúci zodpovedá za to, že tovar je bez vád a v bežnej kvalite. Predávajúci zodpovedá za vady, ktoré má predávaný tovar pri prevzatí tovaru a za vady, ktoré sa vyskytnú po prevzatí tovaru v záručnej dobe.

U vecí už použitých nezodpovedá predávajúci za vady vzniknuté ich použitím a opotrebovaním.

 

Záručná doba

 

Záručná doba na tovar zakúpený v internetovom obchode je štandardne 24 mesiacov, v prípade použitého tovaru 12 mesiacov. Záručná doba začína plynúť dňom prevzatia tovaru zákazníkom.

Ak má tovar dlhšiu záručnú lehotu, je predávajúci povinný vydať zákazníkovi pri predaji riadne vyplnený a potvrdený záručný list, v ktorom sú určené podmienky a rozsah tejto záruky. Ak sa reklamácia vybaví výmenou chybného tovaru za bezchybný, platí na nový výrobok záručná lehota od prevzatia nového tovaru – 24 mesiacov /platí pre nový tovar s originálnou visačkou/.

Prípadné reklamácie vybavíme k Vašej spokojnosti individuálnou dohodou s Vami a v súlade s platným právnym poriadkom.

Reklamačný poriadok sa riadi platnými ustanoveniami Občianskeho zákonníka. Vaše rovnako ako naše práva a povinnosti plynúce z tohto zákonníka sú podrobnejšie rozpísané v dokumente Všeobecné Obchodné Podmienky, ktorý nájdete na našej webstránke.

Reklamácia bude vybavená v čo najkratšom čase, najneskôr však do 30 dní od uplatnenia reklamácie a prijatia reklamovaného tovaru. O výsledku reklamácie budete informovaný bezprostredne po ukončení reklamačného konania e-mailom.

Vybavenie reklamácie zrealizujeme jedným z nasledujúcich zákonných spôsobov:

odovzdaním opraveného tovaru;výmenou tovaru;vrátením kúpnej ceny tovaru;vyplatením primeranej zľavy z ceny tovaru. 

 

Reklamačný formulár nájdeš a stiahneš tu.

  • Tento reklamačný poriadok nadobúda platnosť: 01.04.2022

Orgán dozoru:

  • Inšpektorát SOI pre Trenčiansky kraj so sídlom:Hurbanova 59, 911 01  Trenčín , tel. č. 032/640 01 09