Zavrieť  Menu
Úvod
Kolekcie
Oblečenie
  Tričká
  Mikiny
  Šaty
  Pyžamá
  Ponožky a podkolienky
  Pančuchy, legíny a sukňolegíny
  Na hlavu
  Tepláky a nohavice
  Body
Hračky
Knihy
Z iného súdka
Bazár
O nás
Prihlásenie / Registrácia
Môj zoznam
detske-vlnene-ponozky-vlk-ulv-643
moe_jesen_23_0127
moe_jesen_23_0098
Môj zoznam

Detské vlnené ponožky Vlk Ulv

od MOE
doprava zdarma nad 50 eur
11,00 €
×
Prosíme vyberte variant produktu.
Popis produktu

V správnom lese správny vlk. Aspoň tak nám to miestni hovorili. Veselé príhody o ukecanom, hladnom, maškrtnom aj zvedavom vlkovi sme počúvali celú našu cestu. Riadne sme sa pobavili a zároveň ostali prekvapení, ako krásne si ľudia v tomto kúte sveta s vlkmi nažívajú. Ak ste zvedaví aj vy, pridajte sa k nám na túto výpravu za Severným morom.

Ponožky Vlk Ulv z kolekcie Cestou k Severnému moru pre MOE ilustrovala LEMONNI.

Vyrobené na Slovensku.

 

Materiál a starostlivosť
MATERIÁL: merino vlna 90 %, polyamid 5 %, elastan 5 %. STAROSTLIVOSŤ: odporúčame pranie s teplotou do 40 °C. Nesušte v sušičke.
O dizajnérovi

MOE je slovenská značka založená dvoma kamarátkami Janou a Evou, ktoré našli inšpiráciu v severskom štýle - v jednoduchosti, funkčnosti a prírodných materiáloch. Ich túžbou bolo priniesť na trh minimalistické, no stále hravé detské produkty s nevšedným autorským dizajnom a kvalitným spracovaním. MOE produkcia je zameraná na udržateľné, praktické a nadčasové kúsky. Výrobky pochádzajú z malých remeselných dielní na Slovensku a v Česku, v ktorých sú zabezpečené férové pracovné podmienky. Dizajn produktov pochádza od šikovných ilustrátorov, ktorí majú svoj jedinečný štýl a prinášajú tak neopozeranú tvorbu.

 

Podobné produkty