Zavrieť  Menu
Úvod
Kolekcie
Oblečenie
  Tričká
  Mikiny
  Šaty
  Pyžamá
  Ponožky a podkolienky
  Pančuchy, legíny a sukňolegíny
  Na hlavu
  Tepláky a nohavice
  Body
Hračky
Knihy
Z iného súdka
Bazár
O nás
Prihlásenie / Registrácia
Môj zoznam
detske-tmavozelene-bavlnene-leginy-medved-bjorn-649
moe_jesen_23_0131
moe_jesen_23_0101_88
moe_jesen_23_0100
Môj zoznam

Detské bavlnené legíny Medveď Bjørn

od MOE
doprava zdarma nad 50 eur
17,50 €
×
Prosíme vyberte variant produktu.
Popis produktu

Upozornenie: Pred prvým použitím odporúčame legíny vyprať a zakaždým ich prať naruby.Cesta k Severnému moru je miestami kľukatá, inokedy priamočiara. A čas, ten letel spolu s nami. Až kým... až kým sme v lese stretli medveďa! Odrazu sme nevideli nič iné! Všetky štebotavé vtáky, stromy aj kríky ostali kdesi na druhej strane. Po chvíli sme však zistili, že je to známy kamarátsky medveď Bjørn, ktorý nás už z veľkej diaľky zdravil. To bola ale úľava. Pridal sa k nám a porozprával množstvo zaujímavých príhod, kým sme sa na konci lesa rozlúčili. Dohodli sme sa, že keď sa opäť vydáme na cestu k Severnému moru, určite sa za ním zase zastavíme.

Legíny sú vyrobené z kvalitnej bavlnenej tkaniny, do ktorej pridávame v malom množstve vlákna polyamidu a elastanu. Vďaka tomu sú príjemné prispôsobivé a odolnejšie aj pri častom používaní. 

Legíny z kolekcie Cestou k Severnému moru pre MOE ilustrovala LEMONNI. 

Vyrobené v Českej republike.

Materiál a starostlivosť
MATERIÁL: bavlna 85 %, polyamid 13 %, elastan 2 %. STAROSTLIVOSŤ: odporúčame pranie s teplotou do 30 °C. Nesušte v sušičke.
O dizajnérovi

MOE je slovenská značka založená dvoma kamarátkami Janou a Evou, ktoré našli inšpiráciu v severskom štýle - v jednoduchosti, funkčnosti a prírodných materiáloch. Ich túžbou bolo priniesť na trh minimalistické, no stále hravé detské produkty s nevšedným autorským dizajnom a kvalitným spracovaním. MOE produkcia je zameraná na udržateľné, praktické a nadčasové kúsky. Výrobky pochádzajú z malých remeselných dielní na Slovensku a v Česku, v ktorých sú zabezpečené férové pracovné podmienky. Dizajn produktov pochádza od šikovných ilustrátorov, ktorí majú svoj jedinečný štýl a prinášajú tak neopozeranú tvorbu.

 

Podobné produkty