Zavrieť  Menu
Úvod
Kolekcie
Oblečenie
  Tričká
  Mikiny
  Šaty
  Pyžamá
  Ponožky a podkolienky
  Pančuchy, legíny a sukňolegíny
  Na hlavu
  Tepláky a nohavice
  Body
Hračky
Knihy
Z iného súdka
Bazár
O nás
Prihlásenie / Registrácia
Môj zoznam
_DSC3121_1
_DSC3143_1
_DSC7119-1
_DSC3182
Môj zoznam

Vianočný drevený míľnik

od Significant
doprava zdarma nad 50 eur
7,00 €
Popis produktu

Prvé Vianoce sú jedinečným míľnikom a je krásne mať spomienku na nich uchovanú navždy. Pre túto príležitosť sme vytvorili drevený minimalistický míľniček na stromček.

Po zaznamenaní fotky dieťatka si míľnik zavesíte na stromček a stane sa tak drobčekovou prvou, vlastnou ozdobou. Takto bude pre neho/ňu táto ozdoba spolu s fotkou mať za pár rokov obrovskú spomienkovú hodnotu, a možno že to bude raz niečo aj pre ďalšie generácie 

Míľnik má priemer 10cm a špagát na zavesenie. Je skvelý aj ako milá maličkosť pod stromček, ktorá čerstvých rodičov určite poteší. 

 

Skvelý tip od Significant: Aby bol tento míľnik ešte viac personalizovaný, na druhú stranu si spolu môžete urobiť odtlačok rúčky či nožičky drobca. 

O dizajnérovi

Significant je malinká Košická značka, vytvorená dcérou Tami s maminou Erikou. Vytvárajú pre Vás a Vaše ratolesti spomienkové produkty, ktoré Vám pomôžu zachytiť tie najkrajšie životné chvíle navždy, náučné produkty, s ktorými sa Vaše deťúrence naučia niečo nové hravou  a veselou formou a najnovšie svoju ponuku rozšírili o pohodlné oblečenie z bio úpletu. V kolekciách Significant nájdete oblečenie pre deti aj dospelákov. Strihy sú navrhnuté tak, aby Vám vydržali čo najdlhšie a kvalitný materiál zabezpečí to, aby ich ponosili aj ďalší potomkovia.

Podobné produkty