Zavrieť  Menu
Úvod
Kolekcie
Oblečenie
  Tričká
  Mikiny
  Šaty
  Pyžamá
  Ponožky a podkolienky
  Pančuchy, legíny a sukňolegíny
  Na hlavu
  Tepláky a nohavice
  Body
Hračky
Knihy
Z iného súdka
Bazár
O nás
Prihlásenie / Registrácia
Môj zoznam
_DSC9068-1_1
_DSC9047-1
_DSC9060-1
_DSC8370-1
_DSC9080-1
Môj zoznam

Drevené Vianočné omalovánky

od Significant
doprava zdarma nad 50 eur
18,00 €
Popis produktu

Drevené vianočné omaľovánky, ktoré si drobci vymaľujú podľa vlastnej fantázie a vytvoria si tak svoje vlastné ozdoby na stromček.

Dotvoriť si ich vedia farbičkami, fixkami či pastelkami, ktoré doma nájdete (nie sú súčasťou balenia). V balíčku sa nachádza 5kusov rôznych ozdôb. Stačí vymaľovať, zavesiť a je to! Potešia určite aj ako darček na Mikuláša či pod stromčekom.

Sú vygravírované na bukovej preglejke priemeru 9,5cm a sada 5 kusov je zabalená v milej krabičke spolu s vianočnou pohľadnicou, ktorou môžete potešiť svojich blízkych. 

O dizajnérovi

Significant je malinká Košická značka, vytvorená dcérou Tami s maminou Erikou. Vytvárajú pre Vás a Vaše ratolesti spomienkové produkty, ktoré Vám pomôžu zachytiť tie najkrajšie životné chvíle navždy, náučné produkty, s ktorými sa Vaše deťúrence naučia niečo nové hravou  a veselou formou a najnovšie svoju ponuku rozšírili o pohodlné oblečenie z bio úpletu. V kolekciách Significant nájdete oblečenie pre deti aj dospelákov. Strihy sú navrhnuté tak, aby Vám vydržali čo najdlhšie a kvalitný materiál zabezpečí to, aby ich ponosili aj ďalší potomkovia.

Podobné produkty