Zavrieť  Menu
Úvod
Kolekcie
Oblečenie
  Tričká
  Mikiny
  Šaty
  Pyžamá
  Ponožky a podkolienky
  Pančuchy, legíny a sukňolegíny
  Na hlavu
  Tepláky a nohavice
  Body
Hračky
Knihy
Z iného súdka
Bazár
O nás
Prihlásenie / Registrácia

Bazár

Môj zoznam
IMG_7544_1
IMG_7546
Môj zoznam

Bazárové body Čajníky 80/86

od mile
doprava zdarma nad 50 eur
9,90 €
Popis produktu

Body s dlhým rukávom a hrejivým čajníkovým vzorom pre bezstarostné chvíle u babky a dedka. Vďaka dvojradovému zapínaniu v rozkroku a elegantne vylomiteľným rukávom môže táto maškrta rásť s drobcom a vždy mu padne ako uliata.  100% organická bavlna a odtrhávací papierový štítok. Navrhnuté aj ušité na slovensku.

Body je nosené vo veľmi dobrom stave. Jemné pracie žmolky a známky bežného užívania. Bez fľakov a dierok. Zachovaná farebnosť,

Materiál a starostlivosť
MATERIÁL: 100% organická bavlna STAROSTLIVOSŤ: prať na 40 °C, žehliť na max.150°C, sušiť na max 60 °C, nebieliť. PRAŤ a ŽEHLIŤ NARUBY.
O dizajnérovi

mile je už celoslovensky známa značka, za ktorou stoja mamy a priateľky Miriam a Lenka. Do detského oblečenia túžili preniesť elegantnou no stále hravou formou estetiku detského sveta. Vďaka ich jedinečným grafikám a ilustráciám môžu byť každá ratolesť na chvíľu malý vesmírnik, lyžiar alebo stromčeková víla. Ku každej kolekcii vznikajú vďaka spoluprácam so šikovnými ilustrátormi a grafickými dizajnérmi jedinečné autorské vzory, ktoré sa potom prenášajú na látky vyrábané špeciálne len pre mile. Vlastné strihy sú navrhované tak, aby oblečenie zostalo príjemné pri nosení a zároveň nevyrušovalo deti pri ich jedinej práci - objavovaní sveta.

V mile chcú robiť milý a hravý dizajn, ktorý však neunaví a dokáže tešiť opakovane. Preto dbajú na čistotu tvarov a jednoduchosť, do ktorej sa dá zamilovať. Rady pracujú s priznanými detailmi, jemne nedbalým štýlom, aby bolo v obliekaní aj trochu vtipu a nadhľadu. mile kúsky sú šité na slovensku v malých poctivých krajčírskych dielňach.